Angajam Strungari si Frezori in Germania

von Caprivi GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job

-Locul de munca este in zona Stuttgart.
- Se lucreaza la strunguri si freze CNC
- Se lucreaza in schimburi, 8 ore/schimb
-Se vorbeste doar limba germana
-Toti indicatorii, schitele si programele sunt in limba germana

CERINTE

Studii: Scoala profesională
Limba straina: Germană: Avansat
- calificare in domeniu
- experienta in domeniu minim 5 ani
- cunostinte de desen tehnic
- cunostinte referitoare la caracteristica materialelor
- cunostinte limbaje de programare cum ar fi: Haidenhain, Siemens, Mazak sau Fanuc
-Cerinta absoluta:programarea si modificarea independenta a programelor
- abilitati de citire a PLC-urilor
- cunostinte de programare CNC
- intelegerea limbii germane scris si vorbit
-controlul calitatii

BENEFICII OFERITE

Salariul creste proportional cu durata contractului astfel :
•Initial este 12 euro / ora brut
•+15% dupa 6 saptamani = 13,68 euro/ora brut
•+20% dupa 3 luni = 14,24 euro/ora brut
•+30% dupa 5 luni = 15,37 euro/ora brut
•+45% dupa 7 luni = 17,56 euro/ora brut
•+50% dupa 9 luni = 18,00 euro/ora brut

VON CAPRIVI GmbH reprezinta o firma de traditie, cu peste 9 ani de experienta in intermedierea si plasarea fortei de munca in intreaga Germanie. In tot acest timp am reusit sa ne impunem ca un jucator important in piata intermedierilor de personal, avand in prezent colaborari doar cu firme mari din domeniul constructiilor civile, industriale, amenajarilor interioare si exterioare.
Pe langa indelugata experienta acumulata, la baza seriozitatii noastre se afla sutele de angajati de care dispunem in prezent.