Angajam Sofer TIR si BASCULANTA 40 T pe comunitate cu experienta

SC ECOTOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer de TIR sau pe Bascula 40 T pe comunitate in Germania cu experienta

CERINTE

- limba germana la nivel conversational; eventual si cunostiinte de limba italiana
- cunostiinte solide in traficul international in special Germania, zona München dar si Italia, Elvetia, Austria, Franta etc
- experienta pe camioane si bascule de 40 T
- disponibilitate de relocare pe o perioada lunga de timp
- atestat transport marfa, permis de conducere categoria CE, card tahografic digital, buletin de identitate toate valabile cel putin 6 luni.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca in Germania (durata determinata si nedeterminata)
- concediu de odihna 21 de zile (nu se poate parasi locul de munca decat in concediu, in rest se sta in Germania)
- asigurare medicala si plata impozitului
- salar de 1000 Euro brut (aproximativ 500 Euro net) + diurna neimpozabila de aprox. 700 Euro
- cazare contra cost (cea mai ieftina cazare costa 220 Euro cu cheltuieli incluse)
Nu se asigura:
- transportul la locul de munca din Romania in Germania si retur
- masa (fiecare cum se descurca)

Sc Ecotop Srl isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, fiind orientata in principal catre recrutarea ,selectia si plasarea de personal pentru clientii din Romania si din cadrul EU.