Angajam muncitori calificati si necalificati pentru Germania

IZOPRIM CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru lucru in santier din Germania (filiala Izoprim Construct Germania) :
- Muncitori necalificati;
- Zidari;
- Fierari;
- Lacatusi;
- HidroizolatoriPVC si Bitum;
- Finisori.
Oferim salariu motivant.
CV-urile se pot depune si la sediul firmei din Bucov, Str. Tineretului nr.6.

CERINTE

Experienta in domeniu.

Infiintata in anul 2004, firma Izoprim Construct isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor civile si industriale, fiind specializata in structuri metalice, inchideri perimetrale, lucrari de antreprenoriat general.
Spectrul de utilizare in domeniul lucrarilor de termo si hidroizolatii vizeaza lucrari de constructii noi, civile si industriale, cat si de reabilitare a acestora.
Pentru a putea face fata cerintelor de calitate si productivitate specifice lucrarilor executate, am investit atat in baza logistica, cat si in resursele umane.