AJUTOR OPERATOR PREPARARE BRANZETURI-8.80 Euro/ora

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

O COMPANIE DIN GERMANIA

ANGAJEAZA

AJUTOR OPERATOR PREPARARE BRANZETURI

PENTRU

Germania
• Angajare in Germania pe perioada nedeterminata
• Concediu de odihna conform legilor din Germania
• Orele de munca -se lucreaza in medie 40-60 de ore pe saptamana
• Cazarea oferita de angajator, gratuita (depinde de abilitati)
• Masa este responsabilitatea dumneavoastra

• Se ofera:
• 8.80 Euro brut pe ora pentru Ajutor Operator preparare branzeturi
• Asigurari sociale platite de catre Angajator

CERINTE

• Se ofera:
• Sa aveti experienta pe aceasta pozitie
• Conditie fizica foarte buna

• Cunostinte medii spre avansat de limba germana( cel putin nivel B1)

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal