Ajutor in bucatarie in Germania

Agentia Gastrojob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persone ajutor in bucatarie gen feminin cat si gen masculin cu sau fara experienta, locurile de munca sunt oferite in toata Germania in restaurante Italiene, Germane sau restaurante Grecesti.

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de limba germana, italiana sau greaca la nivel conversational
- seriozitate din partea candidatilor si punctualitate
- posibilitate de plecare imediata
- bunavointa de munca.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri:
- cazare gratuita si masa gratuita
- asigurare medicala la locul de munca
- salar intre 800-1200 € net/luna
- contract de munca pe timp nedeterminat sau determinat.

Din 2002, Agenția GastroJob este un punct de referință pentru firme și persoanele în cautarea unui loc de muncă.
Oferim un serviciu de mediere privat, sigur, modern și inovator.
Suntem specializați în selectarea de personal în domeniul hotelier - gastronomic
Obiectivul nostru este acela de a stabili, eficient și eficace, punctele de legătură dintre client/lucrător și cerințele partenerilor care colaborează cu noi.
Satisfacem pe deplin cerințele partenerilor noștri, oferindu-le soluții economice simple și rapide.
Agenția GastroJob va fi punctul dumneavoastră de referință la 360° în căutarea noului dumneavoastră loc de muncă în strainătate.