29 IUNIE: Lăcătuşi de întreţinere în Germania, 12,50 brut/oră, taxe 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FĂRĂ COMISION!
NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXĂ PENTRU MEDIERE!
2 locuri disponibile pentru sfârşitul lunii cu angajare directă în Germania!

Avem nevoie de 2 lăcătuşi cu experienţă în domeniu şi calificare pentru un angajator de prestigiu din Germania.
Se efectuează lucrări de întreţinere şi reparaţii la o balastieră - staţie de concasare piatră şi balastru.
SE OFERĂ:
- contract de muncă legal pe termen nedeterminat
- drepturi depline în Germania
- salarizare: 12,50 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- dreptul la alocaţie pentru copii minori/studenţi.

Mai multe detalii şi la telefon: 0749044785, 0754059286 sau 0741199982

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (A2-B1)
- experienţă ca lăcătuş
- calificare în domeniu
* disponibilitatea de plecare cu maşina personală reprezintă un avantaj propriu!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.