VANZATOARE MAGAZIN VESTIMENTAR

S.C Andre Mishy Consulting S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cum ar trebui să fie persoana care se va integra perfect în echipă?
1. Să știe să zâmbească – dorim să ne servin clienții cât mai bine și cu simpatie
2. Să fie dispusă să învețe – căutăm oameni cu dorință de a se dezvolta și de a se autodepăși
3. Să îi placă să muncească - literal vorbind. Apreciem oamenii care muncesc.
4. Să fie sociabilă – Va interacționa cu clienți pe tot parcursul zilei și trebuie să o facă excelent
5. Să fie un bun comunicator – nu căutăm doctoranzi în literatură, dar vrem o persoană care să știe să asculte clientul și să aibă o discuție „amicală” cu acesta.

CERINTE

-Vinde și informează clientul despre toate produsele și ofertele din magazin
- Ajută clientul să găsească soluția ideală pentru nevoia lui
- Ascultă clientul și-l consiliează
- Probează toate produsele pe care le vinde
- Împachetează și pregatește marfa pentru expedierea către client dacă aceasta este din magazin
- Face recepția la marfa primită
- Aranjează produsele la raft
Participă la curațenia magazinului și a altor spații aferente magazinului

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri
Mediu de lucru placut

ATENTIE trimiteti CV-ul insotit de fotografie la andre_mishy@yahoo.ro

S.C Andre Mishy Consulting S.R.L este o companie care are ca domeniu de activitate consultanta in management si distributie de articole textile in cadrul a doua reprezentante de profil.