Team Leader vanzari d2d - partener Enel

SC BUSINESS CARE TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea echipei de vanzari d2d
Contactarea/ identificarea potentialilor clienti (persoane fizice).
Incheierea contractelor cu clientii (persoane fizice)
Activitate de vanzare 100%.
Activitate se desfasoara 95% pe teren (se merge din usa in usa).
Promovarea imaginii si reprezentarea companiei in conformitate cu standardele actuale.

CERINTE

Vrei sa...

faci parte din cea mai frumoasa echipa de vanzari ?
te alaturi unui colectiv tanar ?
lucrezi intr-un mediu dinamic ?
te alaturi unei echipe performante ?

Pentru asta, trebuie sa...

acoperi zilnic si eficient, zona alocata
abordezi direct clientii pentru promovarea serviciilor de energie electrica si gaze naturale
respecti regulile de ofertare Enel
asisti clientii pe toata durata procesului de vanzare pana la finalizarea acestuia
lucrezi in echipa alaturi de colegii sai

BENEFICII OFERITE

Vei primi lunar

salariu fix + bonusari in functie de realizarile targetelor lunare
telefon de serviciu, smartphone cu internet pe mobil.
masina de serviciu impreuna cu colegii de echipa
suport logistic si informational pentru desfasurarea activitatii in conditii normale
programe de training de produs pentru o buna cunoastere a serviciilor oferite

DESCRIEREA FIRMEI

Partener Orange Romania SA