Sofer Director

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-transport director cu autoturismul firmei, in conditii de siguranta si cu incadrare in timp
-intretinerea automobilului in cea mai buna stare de functionare si de curatenie
-efectuarea diverselor sarcini administrative:relatia cu autoritatile/institutiile statului, alte institutii, delegatii, transport acte, pachete, etc.
-este la dispozitia directorului

CERINTE

-minim studii medii
-experienta sofat de minim 5 ani
-experienta anterioara ca sofer protocol-constituie avantaj
-disponibilitate program prelungit, week-enduri sau deplasari in tara
-permis auto categoria B valabil
-fara accidente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat)
-fara cazier judiciar
-seriozitate, responsabilitate, spirit de orientare
-CV obligatoriu cu fotografie

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro