Senior Web Developer

Myosotis Farm

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- proiectarea, dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor si site-urilor
- alocarea task-urilor catre junior programmer
- testarea dezvoltarilor realizate de junior programmer

CERINTE

Cerinte:
Absolvent al unei facultati de profil (Automatica si Calculatoare, Matematica – Informatica, Cibernetica…)
Experienta de minim 2 ani in dezvoltarea aplicatiilor web-based.
Experienţă în organizarea de proiecte software.

Cunostinte necesare (avansate):
- PHP
- MySQL
- JavaScript
- HTML
- CSS

Abilitati necesare:
- seriozitate
- respectarea deadline-urilor
- lucru in echipa
- rezistenta la stress
- punctualitate
- atentie la detalii

Data limita pentru aplicare este 26.04.2011. CV-ul trebuie transmis si la adresa bogdan.chiriac@yahoo.com si va contine atasat link-uri / printscreen-uri pentru proiectele din portofoliu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Prime de sarbatori si de vacanta.
Tichete de masa.
Telefon mobil.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma IT&C din Galati