Sef Depozit - Galati

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia zilnic comenzile de tamplarie PVC si geam termopan din punctele de lucru;
- Gestioneaza tamplaria PVC, geamul termopan si accesoriile trimise catre filiala, respectand procedurile de lucru in vigoare;
- Pregateste din timp livrarile pentru clienti;
- Informeaza superiorul direct asupra activitatilor desfasurate pe parcursul unei zile de lucru.

CERINTE

-absolvent studii superioare;
-experienta anterioara in domeniul gestiunii de minim 1 an;
-bune abilitati de organizare si planificare;
-abilitati de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice);
-domiciliul in Galati.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv (salariu + bonuri de masa)
-un mediu de lucru dinamic

Casa Noastra inseamna 13 ani de experienta, o retea de peste 84 de magazine in 44 de orase din tara, o echipa de peste 700 de oameni dedicati, o cifra de afaceri de 25 milioane euro pentru anul 2007 si o investitie de 45 milioane euro pe parcursul aceluiasi an, prin care compania opereaza cea mai mare capacitate de productie de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei.

Casa Noastra cauta oameni indrazneti, pasionati de munca lor si dornici de performanta.

www.casanoastra.ro
www.qfort.ro