REPREZENTANT VANZARI - GALATI

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea relatiilor cu portofoliul de clienti deja existent
- Identificarea si dezvoltarea unor noi relatii cu potentiali clienti pentru dezvoltarea portofoliului
- Negocierea, pregatirea si prezentarea ofertei catre clienti
- Indeplinirea planurilor de vanzari si profit ale companiei

CERINTE

Candidatul potrivit:
- Persoana carismatica si persuasiva cu bune abilitati de comunicare la nivel managerial
- Experienta profesionala pe o pozitie similara in vanzari B2B de minim 2 ani
- Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor reprezinta un avantaj
- Cunostinte de operare PC, cunoasterea pachetului Microsoft Office – nivel mediu;
- Abilitatile de relationare, organizare si prioritizare a sarcinilor, precum si atentia la detalii fac parte din bagajul candidatului;
- Permis de conducere cat. B – obligatoriu;
- Disponibilitate de deplasare pe zona alocata

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Bonusuri si comisioane
- Tichete de masa in valoare de 20 RON/ZI
- Posibilitatea de dezvoltare profesioanala in cadrul companiei;
- Masina de serviciu, laptop si telefon – asigurate de companie;

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.