Programatori .NET

Nenos Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor software din cadrul companiei.
- Participa la punerile in functiune a aplicatiilor dezvoltate, la sediul clientului.
- Lucru cu tehnologii de ultima generatie.

AVANTAJELE LUCRULUI INTR-O ECHIPA COMPACTA:
- Construiesti legaturi cu ceilalti angajati prin comunicare si colaborare, nu competitie. In plus, nu o sa ai prea multe nume de memorat.
- Esti remarcat de oamenii care conteaza, lipsa unei structuri piramidale complicate iti asigura locul in echipa si cu siguranta iti vor fi recunoscute meritele. Nu trebuie sa-i mai amintesti sefului tau de echipa sa te mentioneze in sedinta importanta.
- Inveti despre toate aspectele afacerii din interiorul ei.
- Dezvolti noi abilitati participand la toate proiectele, iar daca ai idei inovatoare suntem primii care o sa vrem sa le implementam, companiile mari au deja inboxul plin, o sa primesti “Delivery Failure notification email”.

CERINTE

- Experienta de cel putin 3 ani in programare Java / C# .NET;
- Cunostinte in dezvoltarea aplicatiilor cu Microsoft Visual Studio 2010/2012/2013;
- Cunostinte temeinice de programare orientata obiect;
- Experienta in lucrul cu baze de date relationale (MSSQL / MySQL / Oracle);

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Beneficiul celui de-al treisprezecelea salariu
- Asigurare medicala
- Prima de vacanta
- Schimb de experienta in Belgia
- Team-building
- Posibilitatea de a dezvolta proiecte individuale
- Posibilitatea de a avansa in cariera

TEHNOLOGII FOLOSITE:
- WPF (Windows Presentation Foundation)
- WCF (Windows Communication Foundation)
- PRISM (patterns & practices)
- Silverlight
- Parallel Programming
- Convolutional Neural Networks
- LuaJIT
- Torch7

Nenos Software (www.nenos-software.ro), orientata catre lucrul in echipa la proiecte mari externe, tehnologie de ultima generatie in cadrul unei echipe tinere si entuziaste.
Persoana angajata va putea sa isi perfectioneze abilitatile profesionale intr-un mediu bazat pe colegialitate, colaborare si recunoasterea valorii.