Operator Call Center Limba Italiana

Barnett McCall

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un loc de munca si nu ai foarte multa experienta? Te intereseaza un program flexibil? Ai ajuns unde trebuie! Noi te putem ajuta!!!

Cautam persoane care sa indeplineasca urmatoarele criterii:

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare si atitudine orientata catre client;
- Foarte bune abilitati de negociere, persuasiune si prezentare profesionala;
- Abilitati excelente de comunicare in limba italiana;
- Abilitati de analiza si planificare;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi si atentie la detalii;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Experienta anterioara in utilizarea limbii italiene in comunicarea cu clientii se considera un avantaj;

Oferim:
- Conditii de munca excelente intr-o echipa tanara si unita;
- Pachet de beneficii motivant (salariu atractiv, bonuri de masa, etc.);
- Program de lucru flexibil: 7:30 - 14:10 / 14:20 - 21:00;
- Acces la un mediu de lucru international, training-uri periodice, feedback si coaching;
- Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale.

Barnett McCall este unul din principalii furnizori de servicii de recrutare si selectie, cu peste 10 ani de activitate in Romania. De la inceputul anului 2009, a devenit parte din Gi Group, un lider la nivel european in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii. Daca doresti sa iti incepi sau sa iti dezvolti cariera, daca esti flexibil, dedicat, serios si pasionat de ceea ce stii sa faci, contacteaza-ne!