MUNCITORI CALIFICATI SI NECALIFICATI IN CONSTRUCTII

Greenbuild Ecosistem

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SC Greenbuild-Ecosistem SRL Galati, isi mareste echipa si angajeaza :

* MUNCITORI CALIFICATI cu experienta ca : zidari, zugravi, rigipsari, faiantari, fier betonisti, dulgheri, etc..;

Atentie : Angajam atat Bărbați cât și FEMEI !

* MUNCITORI NECALIFICATI.

* Asiguram contract de munca si conditii de lucru si pe perioada de IARNA.

Lucrarile se desfasoara local in orasul Galati si imprejurimi.

* Oferim conditii bune de munca si salarizare atractiva, in functie de abilitatile fiecarui muncitor.

Salariu motivant (se recalculeaza dupa vechime, productivitate, calitate, seriozitate).

Contract de munca pe perioada nedeterminata si in perioada de iarna.

Acceptam muncitori din mediul rural .

Program lucru: 8 ore , L-V.

CERINTE

- sa cunoasca si sa stapaneasca bine meseria lui (ei),
- sa fie punctual(a) la locul de munca,
- seriozitate,
- persoana dinamica, responsabil(a), atent(a) la detalii, organizat(a), serios (serioasa)
- capacitatea de a lucra in echipa;

BENEFICII OFERITE

Dupa : vechime, productivitate, calitate, seriozitate

Suntem o firma prestatoare de servicii avand ca domeniu principal de activitate Antrepriza Generala in CONSTRUCTII si oferim servicii de Consultanta, Proiectare, Montaj si Executie lucrari partiale sau "la cheie" pentru :

I. Constructii "traditionale" respectiv:
⇒ Constructii civile ( Case, Vile, Piscine, etc..) ;
⇒ Constructii industriale;
⇒ Constructii comerciale;
⇒ Constructii metalice (Hale,etc..);
⇒ Constructii agro-zootehnice, etc...
⇒ Constructii social-culturale;

II. Constructii "verzi" prin lucrari de :
⇒ Eficienta energetica a caselor prin panouri solare, panouri fotovoltaice si alte sisteme ;
⇒ Independenta energetica a caselor prin panouri solare, panouri fotovoltaice si alte sisteme;
⇒ Sisteme de iluminat cu tehnologie LED pentru interior si exterior, inclusiv "Custom-made".

III. Pentru constructiile existente efectuam lucrari de Renovare si reabilitare (inclusiv lucrari electrice).

Avem o experienta de 10 ani in domeniul constructiilor si am executat lucrari in TOATĂ ȚARA.

CONTACTATI-NE:
✉ greenbuild.es@gmail.com
Facebook: Greenbuild-Ecosistem
tel. 0743 888415