Marinar fluvial

Dan Capitan Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa ai un servici la care vii de placere? Vrei sa simti briza Dunarii cu cel mai nou concept de turism de pasageri din Romania?
Atunci esti binevenit in echipa noastra!

CERINTE

Ne dorim de la tine:
- sa fii deschis la nou
- sa vrei sa lucrezi si sa respecti natura
- amabil, respectuos si sa se faca placut cu cei din jur
- specializare marinarie constinuie un avantaj
- cunostiinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Salarizarea agreata intotdeanua la timp.
Diferite bonusuri si cadouri oferite.
Mediu de lucru flexibil si intotdeauna placut.
Telefon de servici.
Echipament de munca si protectie de ultima generatie.
Specializari in domeniu.

Aducem primul concept unic de safari tour in Romania. Dunarea ne ofera sansa de a oferi curse charter companiilor si persoanelor private cu prima si cea mai puternica ambarcatiuni RIB construita special in acest scop.

RIB Experience Galati
Powered by Fun!