MANAGER VANZARI - punct lucru Galati

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipei de vanzari;
- promovarea produselor firmei in conformitate cu standardele in domeniu, la sediile clientilor;
- oferirea de solutii optime pentru cerintele clientilor;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- realizarea obiectivelor de vanzari;
- gestionarea optima a incasarilor aferente livrarilor de marfa;

CERINTE

-obligatoriu experienta in coordonarea echipelor de vanzari
- cunostinte tehnice relevante;
- experienta intr-un post similar(constituie avantaj) ;
- dorinta, cunostinte si experienta in oferirea de servicii la standarde inalte;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare (fluenta si corectitudine in exprimare, vorbit si in scris);
- persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita;
- permis de conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full time;
- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul firmei.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.