Manager Financiar

All EU Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

All EU Recruitment recrutează MANAGER FINANCIAR pentru partenerul său din Galați, o importantă societate cu o bogată tradiție în producție, aflată în continuă dezvoltare.
Rolul MANAGERULUI FINANCIAR
Managerul Financiar are în responsabilitatea sa toate aspectele legate de gestiunea financiară, inclusiv raportarea contabilă, financiară, pregătirea bugetului și a prognozelor, precum și dezvoltarea politicilor și procedurilor de audit intern. Responsabilitățile Managerului Financiar vor include, de asemenea, gestionarea riscului financiar.

CERINTE

• Experiență de lucru dovedită ca Financial Controller sau Financial Manager, de preferință într-o companie de producție
• Experiență în elaborarea planurilor de afaceri, bugetare și prognoză, urmărirea rezultatelor (P & L și fluxul de numerar)
• Cunoașterea aprofundată a principiilor și procedurilor contabile
• Experiență în crearea de rapoarte financiare
• Aptitudini excelente de utilizare software financiar
• Gândire strategică
• Persoană orientată către rezultate
• Persoană extrem de organizată cu atenție deosebită pentru detalii
• Cunoștințe de limba Engleză - nivel avansat obligatoriu
• Buna cunoaștere a pachetului Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu
Sunt așteptate să aplice pentru acest post persoane care locuiesc în Galați sau în zonele limitrofe.
Dacă sunteți interesați de ofertă și corespundeți profilului căutat de partenerul nostru, așteptăm CV-ul dumneavoastră în limba engleză, însoțit de o fotografie și de o scrisoare de recomandare, la adresa ovidiu.neculaescu@all-eu-recruitment.com.

DESCRIEREA FIRMEI

Cine este AER?

Deseori auzi acele povesti spectaculoase ale companiilor care iti ofera locuri de munca si indiferent de calificarea ta, job-ul este pentru tine. Nu noi! Stii chiar povestile companiilor care trimit mii de oameni sa lucreze in strainatate si nici nu isi amintesc numele lor. Dar nu noi!

Am creat acesta companie ca un partener international pentru tine, a carui misiune este de a conecta angajatori din Europa cu specialistii romani.