lucrator comercial - vanzator produse alimentare

Dunarea SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati curente:

- preluarea preparatelor din sectia de productie in functie de comenzile prealabile
- aranjarea lor in vitrinele frigorifice
- verificarea modului de prezentare si a termenelor de garantie
- aplicarea etichetelor de pret
- comercializarea produselor alimentare catre client;
- operare case de marcat
- respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor
- cunoasterea normelor pentru produse alimentare si nealimentare.

CERINTE

- orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
- capacitate de a lucra cu placere intr-o echipa
- angajament personal si flexibilitate
- experienta in domeniu – prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru plin de provocari si in dezvoltare,
- oportunitate de cariera in cadrul uneia cele mai importante companii din Galati
- salariu de baza + bonuri de masa.

SC Dunarea SA din Galati reprezinta alegerea unui numar mare de clienti din cele mai diverse categorii: companii care solicita servicii complexe pentru organizare de conferinte, clienti care doresc sa organizeze evenimente festive, calatorii in interes de afaceri, grupuri de turisti si turisti individuali.

Servicii:

- cazare in cele doua unitati hoteliere situate in zona centrala a orasului: Hotelul Galati*** si Hotelul Dunarea** care pun la dispozitia clientilor o oferta diversificata la un pret competitiv;

-restaurantele Rapsodia si Blue Sun, cu specific romanesc, respectiv international;

-organizare de conferinte, prin Centrul de Afaceri Dunarea, situat intr-o zona ultracentrala a orasului Galati.

- catering prin Dunarea Catering – All Events care va pune la dispozitie delicii culinare, logistica necesara, personal calificat si servicii de divertisment pentru evenimentele complexe cu un numar foarte mare de invitati in locatia indicata de client;

Firma are implementat si certificat sistemul de management combinat ISO 9001-HACCP.