Lăcătușul mecanic întreținere și reparații, Portul Internațional Liber Giugiulești, Republica Moldova (7 km de orașul Galați)

ICS Danube Logistics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lăcătușul mecanic întreținere și reparații își desfășoară activitatea în ateliere specializate în reparații de mașini unelte, utilaje sau instalații industriale sau în locul în care mașinile unelte, utilajele sau instalațiile industriale lucrează în mod normal și necesită reparații sau revizii pe loc, ca urmare a defectării lor.
Responsabilități:
• Execută diagnosticarea, reparația și asamblarea utilajelor, mașinilor și echipamentelor mecanice;
• Efectuează lucrări de instalare, reglare și înlocuire a pieselor de schimb;
• Efectuarea probe de funcționare; Întocmește rapoarte de întreținere – reparații, realizează desene de execuție.

CERINTE

- Este necesară o pregătire și calificare în domeniu;
- Experiență în reparații de mașini unelte, utilaje sau instalații industriale.

BENEFICII OFERITE

• Salariul competitiv
• Tichete de masă
• Transport asigurat

proprietarul si operatorul Portului International Liber Giurgiulesti