INSPECTOR RESURSE UMANE

RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU clientul nostru PRODUCATOR si DISTRIBUITOR DE PRODUSE ALIMENTARE recrutam INSPECTOR RESURSE UMANE cu urmatoarele responsabilitati:

- gestionarea dosarelor de personal;
- intocmirea, modificarea, suspendarea si incetarea contractelor individuale de munca;
- depunerea declaratiilor privind contributiile la bugetul de stat;
- completarea registrului general de evidenta al salariatilor;
- administrarea bazei de date, evidenta a personalului utilizand PC-ul.

CERINTE

- atestat inspector resurse umane;
- experienta intr-o pozitie similara cel putiN 6 luni;
- cunostinte de operare PC ;
- cunostinte solide de legislatia muncii;
- excelente abilitati de organizare si comunicare;
- persoana atenta la detalii, dinamica, flexibila.

Consultanta pe probleme si politici de resurse umane, recrutare si selectie, administrare optima de personal.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.