HR Organization Development Manager - relocare in afara Bucurestiului

InnerLook

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei cautam HR Organization Development Manager. Pozitia presupune disponibilitate pentru relocare in afara Bucurestiului.

HR Organization Development Manager contribuie la realizarea obiectivelor strategice prin planificarea si implementarea eficienta a activitatilor de dezvoltare organizationala la nivelul companiei

Responsabilitaţi:

Coordonarea activitatăţii echipei de OD fiind responsabil de atingerea obiectivelor si dezvoltarea echipei
Elaboreaza si implementeaza:
•Managementul Performanţei
•Managementul Talentelor
•Managementul carierei
•Programe de motivare

Monitorizeaza si dezvolta procesele de:
•Succesiune
•Compensatii si Beneficii
•Recrutare interna si externa
•Mobilitatea interna si internationala

CERINTE

Cerinte:
Experienta manageriala in domeniile HR intr-o companie multinationala
Experienta in implementarea sistemelor de evaluare a posturilor ( de preferat sistemul HAY)
Abilitati de comunicare, negociere, persuasiune, organizare, de a lucra in echipa
Capacitate de concentrare si sinteza, atentie distributiva
Orientare pe rezultate
Cunoştinte temeinice de limba engleza
Operare PC(Windows, Microsoft Office)
Disponibilitate la relocare

Cei interesati sunt rugati sa trimita un Cv la mihaela.joian@innerlook.ro

DESCRIEREA FIRMEI

JobFix

...este o solutie viabila pentru cei aflati in cautarea unui loc de munca sau a unei alternative mai avantajoase. Este suficient sa expediati un e-mail care sa contina CV-ul dumneavoastra pentru a se putea beneficia de toate serviciile oferite de echipa noastra de specialisti in recrutare si plasare de personal.

Proiectul JobFix are un sistem de valori care se defineste in primul rand printr-o mentalitate deschisa si flexibilitate in abordarea problemelor.

De asemenea echipa noastra dovedeste spirit de initiativa, dorinta de atingere a unui nivel profesional ridicat, ambitie si nu in ultimul rand putere de munca.

JobFix crede in sansa tuturor de a se afirma pe plan profesional si este alaturi de fiecare dintre dumneavoastra.
Garantat !