FARMACIST - depozit Galati

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, organizarea si conducerea eficienta a activitatii din depozit
Coordonarea receptiei si depozitarii produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare
Urmarirea implementarii corecte a procedurilor de lucru si functionare a depozitului
Evidenta stocurilor
Intocmirea documentelor de receptie si de distributie

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Farmacie
Aviz de libera practica
Abilitati de organizare si planificare
Cunostinte operare calculator (MS Office)
Experienta in gestiune

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Oportunitati de training si dezvoltare profesionala
Mediu de lucru profesionist

FARMEXIM a fost fondat in anul 1990, fiind prima firma de import si distributie a medicamentelor infiintata in Romania.
De 20 de ani, FARMEXIM asigura legatura dintre industria farmaceutica internationala si autohtona si consumatorii finali din Romania - farmacii si spitale.