Director Comercial

Agress Business Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atingerea obiectivelor (planificare, organizare, coordonare, control);
- Asigurarea functionarii departamentelor din subordine conform standardelor impuse;
- Analiza cerintelor pietii;
- Elaborarea si urmarirea bugetului de venituri/cheltuieli;
- Reprezentarea firmei in relatie cu clientii/partenerii firmei /colaboratorii si tertii.

CERINTE

- Experienta relevanta in managementul vanzarilor
- Bune abilitati de comunicare, negociere, relationare si organizare
- Abilitati de leader si orientare catre dezvoltarea echipei
- Abilitati in stabilire de prioritati si delegare
- Gandire proactiva si orientare catre rezultate
- Studii superioare in domeniul economic
- Cunostinte solide IT
- Cunostinte de operare PC : Microsoft Office, navigare internet
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Alaturi de AGRESS SERVICE VEI BENEFICIA de:
- salariu motivant;
- posibilitate de instruire si promovare;
- lucru intr-o echipa tânara, dinamica si profesionista

AGRESS BUSINESS COMPANY furnizeaza solutii IT&C din 1997. Suntem o echipa tanara, dinamica formata din 150 de colegi si reprezentam orasul Galati in alte zece orase din tara. Cu o retea formata din 21 magazine de specialitate, asistate de centre de service GSM si IT, am castigat increderea clientilor si partenerilor nostri.