DIRECTOR AGENTIE - pentru Agentia Galati

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Coordoneaza si supervizeaza activitatea din agentie;
* Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare a BT Asigurari in zona arondata;
* Contacteaza si dezvolta relatii de colaborare cu unitati economice sau de alta structura functionala din zona coordonata sau din alte zone, pentru gasirea si promovarea de noi oportunitati de incheiere a asigurarilor.

CERINTE

* Experienta minim 3 ani in vanzari;
* Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj;
* Studii superioare;
* Orice forma de pregatire in vanzari, marketing si asigurari constituie un avantaj;
* Cunostinte de operare pe calculator (MsOffice, corespondenta, aplicatii specifice);
* Foarte bune abilitati de organizare, planificare si coordonare; prioritizare si managementul timpului;
* Excelente abilitati de comunicare;
* Excelente abilitati de inter-relationare cu o mare diversitate de persoane;
* Foarte bune abilitati de persuasiune si negociere;
* Rezolvare de probleme si luare de decizii;
* Rationament analitic.

BENEFICII OFERITE

* Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA