ASM

SC Go & Go Media Gruup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- contacteaza clientii deja existenti din zona de responsabilitate;
- dezvoltarea bazei de date cu noii clienti si abordarea acestora;
- negociaza contractele cu viitorii clienti (emite contracte, facturi, chitante, etc);
- conduce echipa de vanzari si raspunde de realizarea obiectivelor personale cat si a echipei;
- coordoneaza echipa logistica in vederea organizarii spatiilor de expunere si de desfasurare a evenimentelor/proiectelor;
- asigura trimiterea la timp a documentelor catre clienti prin posta electronica cat si prin curier.

CERINTE

Cerintelempostului:
- experienta in vanzari;
- orientat catre atingerea obiectivelor;
- abilitati dezvoltate de negociere;
- initiativa si spirit antreprenorial;
- persuasiv si proactiv;
- corect, loial si diponibil pentru lucru in echipa;
- responsabil, ferm si cu abilitati de organizare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial:
-Salariu fix, bazat pe criterii de performanta;
- Comision din vanzarile personale;
- Comision de succes.

DESCRIEREA FIRMEI

Organizari evenimente