Asistent Manager Executiv

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste situatii centralizatoare, comparative, prezentari, rapoarte solicitate de directorul executiv;
- Intocmeste rapoarte lunare privind activitatea farmaciilor Sensiblu;
- Centralizeaza si intocmeste situatii de analiza a bugetului Sensiblu;
- Centralizeaza vanzarile zilnice ale farmaciilor;
- Centralizeaza informatii si intocmeste analize de piata;
- Pastreaza agenda de lucru a directorului executiv;
- Preia/transmite mesaje, arhiveaza documente;
- Participa la sedinte, preia informatiile si le centralizeaza, trimite minute catre participanti.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte MS Office - nivel avansat;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Excelente abilitati de organizare si planificare, comunicare si relationare;
- Minim 1 an experienta pe o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv

Sensiblu a introdus pentru prima data in Romania conceptul de ¿health and beauty pharmacy¿, ajungand in scurt timp cea mai mare retea de farmacii cu acoperire nationala. Impreuna cu Mediplus, lider pe piata distributiei de medicamente, Sensiblu face parte din holdingul A&D Pharma, unul din cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania.