AREA SALES MANAGER

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promova imaginea ¿i serviciile oferite de companie;
-dezvolta, gestiona ¿i fideliza portofoliul de clien¿i;
-realiza obiectivele de vânz¿ri stabilite;
-negocia, încheia ¿i monitoriza contracte;
-r¿spunde de încas¿rile facturilor emise;
-raporta Regional Manager-ului.

CERINTE

-studii superioare tehnice/economice;
-experien¿¿ solid¿ în vânz¿ri directe (incl. FMCG);
-capacitate de negociere la nivel de top management;
-excelente abilit¿¿i organizatorice ¿i de comunicare;
-spirit de echip¿ dezvoltat;
-obi¿nuin¿a deplas¿rilor frecvente;
-cuno¿tin¿e de marketing;
-operare PC (MS Office, Outlook);
-experien¿¿ în conducere auto (tip B, f¿r¿ evenimente).

BENEFICII OFERITE

-un venit motivant;
-autoturism de serviciu (full time);
-oportunitatea de a lucra ¿i a se distra al¿turi de o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿.

Infiintata in urma cu 12 ani, din dorinta de a oferi ¿confort & igiena¿ de cea mai buna calitate utilizatorilor profesionisti, compania a reusit sa isi atinga scopul initial: lider na¿ional in vanzarea de echipamente, accesorii si consumabile profesionale pentru curatenie si igiena.
Suntem prezenti in toate orasele importante din Romania, prin intermediul unei retele puternice de birouri si depozite proprii si a distribuitorilor locali. Peste 500 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozitia clientilor nostri, raspunzand celor mai exigente solicitari in materie de curatenie profesionala si igiena perfecta.
Ca membru al prestigioasei Asociatii Internationale a Expertilor in Curatenie si Intretinere ISSA, garantam consultanta, servicii vanzare si post-vanzare la standarde ridicate.
In continua dezvoltare, Holdmann iti ofera acum sansa sa te alaturi echipei noastre.