angajez electro-mecanic

Phoenix Rom Parts

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza lucrari de montaj aparatura sisteme monitorizare, reparatii si intretinere utilaje constructii si agricole

CERINTE

- Experienta in domeniul auto
- Disponibilitate la deplasari in tara
- Capacitate de organizare;
- Atentie selectiva, concentrata, dar si distributiva;
- Spirit de echipa;
- Acuitate vizuala si auditiva;
- Responsabilitate.
- Dinamism, initiativa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, proportional cu aptitudinile candidatului, mediul de lucru intr-o echipa tanara, echipamente si dezvoltare in domeniu la standarde europene.

Phoenix Rom Parts angajeaza atat pe parte de electromecanica (1post) cat si 3-4 posturi pentru studenti/e care sa se implice pe parte de organizare, tehnoredactare in programe pe fonduri europene in domenii precum dezvoltare personala, cursuri perfectionare in colaborare cu institutiile statului si nu numai, proiectele fiind multiple.