Agent vanzari produse cosmetice profesionale BRAILA/GALATI

ESTEL SVX GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vizitarea zilnica a clientilor
-cunoasterea produselor
-inregistrarea comenzilor de produse cosmetice
-marirea numarului de clienti
-indeplinirea planului de vanzari

CERINTE

-expreienta in vanzari constituie avantaj
-dorinta de munca
-munca de teren
-permis auto si experienta, constituie avantaj
-domiciuliu in Braila/Galati

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si procent din vanzari
-contract de munca

"Estel SVX Group" SRL - Distribuitor oficial in România al Companiei "Unicosmetic»SRL Producătoare produse cosmetice profesionale pentru păr, marca ESTEL Professional.
Estel Professional este un partener profesionist al Hairstylistului. Companie la nivel mondial, cu un concept inovator și abordare remarcabilă.
ESTEL Professional oferă o gamă completă de produse profesionale de îngrijire a părului, vopsire și styling. Compania "UNICOSMETIC" are o rețea de distribuire larga in toate regiunile de Russia, Letonia, Lituania, Germania, Polonia, Austria.