Agent vanzari - GALATI - Industrial

Kinetech Industry SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de vanzari trebuie sa ia legatura telefonic cu clientii si in urma cererilor de oferta sa intocmeasca ofertele de pret, sa comunice cu furnizorii din afara tarii, sa promoveze gama de produse si sa gaseasca clienti noi.

Agentul cauta clienti noi si se deplaseaza la sediile acestora, promoveaza produsele si obtine comenzi.

CERINTE

Cerinte angajare:

- Experienta de minim 3 ani in vanzari;

- Carnet de conducere, categoria B;

- Cunostiinte de limba engleza - AVANSAT; (reprezinta avantaj)

- Abilitati de comunicare foarte bune;

- Familiarizat cu munca in echipa;

- Cunostiinte PC - AVANSAT (word; excel; paint; adobe reader)

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in cadrul interviului final.

Kinetech Industry este cel mai mare producator de echipamente de ridicat din Romania si singurul care produce intreaga gama de echipamente de ridicare si ancorare: chingi plate, chingi tubulare, chingi de ancorare si sufe metalice.

In plus fata de echipamentele pentru care avem linie de productie putem asambla si sisteme de ridicare cu brate din lant si sisteme de ancorare cu lant.

Accesoriile de ridicat sunt importate direct de la cel mai mare producator european, grupul Van Beest BV din Olanda.

Detinem un stand de probe de 100 tone folosit in special pentru testarea materialelor textile si a cablurilor folosite in productie pentru a da un plus de siguranta clientilor nostri.

Certificarea ISO 9001 de la TUV Rheinland a venit ca o confirmare a profesionalismului practicat si a calitatii impuse.

Livram in toata Romania prin curierat rapid sau prin flota proprie de autovehicule in situatia unor comenzi cu volum mare.