Agent Servicii Client BRD Finance Constanta/Bacau/Piatra Neamt/Timisoara/Focsani/Galati/Rm Valcea

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea creditelor de consum clientilor persoane fizice;
- Dezvoltarea relatiile cu clientii;
- Promovarea si vinzarea produsele companiei;
- Intocmirea dosarele de credit;
- Fidelizarea clientilor prin serviciile oferite;
- Consilierea clientilor si rezolva reclamatiilor acestora;
- Redactarea rapoartelor de activitate periodice.

CERINTE

Experienţă profesională:

- Experienta in relatia cu clientii contituie un avantaj

Profilul candidatului: -

Cunostinte MS Office;
- Studii medii / superioare;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati comerciale;
- Orientare catre client si rezultate;
- Persuasiune;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de organizare;
- Cunostinte operare PC cel putin nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti.

Posturi vacante: Constanta/ Bacau/ Piatra Neamt/ Timisoara/ Focsani/ Galati/ Ramnicu Valcea.

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul aplicatiilor fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.