AGENT SERVICII CLIENT

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasoara, de la birou, activitatile generate de ofertarea si livrarea produselor firmei
- cunoaste la nivel avansat gama de produse comercializata / principalele caracteristici ale produselor comercializate
- intocmeste rapoarte de activitate, alte tipuri de rapoarte, zilnic si la alte perioade solicitate de superiori

CERINTE

- experienta de lucru cu publicul de minim 2 ani
- minim studii medii, de preferinta tehnice
- utilizare la nivel avansat a pachetului MS Office (Excel, Word)
- limba engleza - avantaj
- bune aptitudini de comunicare, persoana organizata si orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii dezvoltate la nivel national.
Salariu pe masura competentei, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro