Administrator retea

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrare infrastructura retea
-administrare server email (Linux si Windows)
-administrare server baza de date
-securizare retea
-administrare Active Directory
-administrare back-up sistem la nivel enterprise

CERINTE

-studii superioare preferabil electronica,automatica sau calculatoare
-certificare CISCO, min CCNA sau domenii tehnice similare
-studii superioare profil electronica, automatica sau calculatoare
-experienta administrare infrastructura retea
-experienta administrare server email (Linux si Windows)
-experienta administrare server baza de date
-experienta securitate retea
-experienta administrare Active Directory
-cunostinte administrare back-up sistem la nivel enterprise
-cunostinte PHP/MySQL, Oracle, HTML/CSS/Javascript server, Access
-cunostinte C++, Java; masini virtuale (ex. VMware)
-experienta ca Administrator IT de minim 2 ani
-CV cu fotografie recenta

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, un mediu de lucru profesional, in cadrul unei echipe de elita.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro