zidar cofrator

SC.COMPLETE JOBS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam in vederea angajarii,un/una zidar cofrator, foarte bun cunoscator/e a cofrarii cu panouri metalice, a zidariei cu orice tip de material de constructii,a dulgheriei in lemn.Persoana selectata va fi responsabila de executarea intregii activitati de pe santier(citirea planului,trasaj,cofrarea,pregatirea armaturii,inchiderea cofrajului,turnarea betonului,etc)

CERINTE

Experienta minim 5 ani/domeniu si pe postul respectiv,cunostinte minime de lb franceza,sa stie sa lucreze singur dar si in echipa,repede,curat si in spiritul calitatii

BENEFICII OFERITE

cazare+transport/santier asigurat

agentie de selectare si plasare personal in tara si strainatate.Suntem o echipa t

Agentie de selectare si plasare personal in tara si strainatate,deviza noastra este, calitate si respect inainte de toate.Suntem o echipa tînarâ,dinamicâ,serioasâ,scopul nostru este sa oferim tuturor partenerilor si colaboratorilor nostrii servicii la standardele cele mai inalte