WEB DESIGNER

SC UNIK ARCHITECTURE&DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta un Web Designer ( M/F ) , organizat(a), creativ(a) si activ(a) care sa posede cunostinte avansate in domeniul grafic.
Este obligatorie trimiterea pe e-mail a portofoliului de site-uri realizate intr-o companie anterioara sau creatii proprii.

CERINTE

Crearea de diagrame grafice web institutionale, E-Commerce ( Prestashop ), precum si instrumente ( bannere ).

- persoana tanara;
- studii medii sau superioare;
- cunostinte avansate de grafica si web design: Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Illustrator;
- capacitate de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita;
Experienta intr-unul sau mai multe mari proiecte similare reprezinta un avantaj.

Experienta : minim 2 ani
Limba ceruta : Franceza, Engleza
Salariu brut : 1000 euro

SC UNIK ARCHITECTURE & DESIGN SRL este o companie ce realizeaza proiecte de arhitectura si design interior in strainatate.