VOPSITOR NAVAL

ildustria servicii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de vopsitorie,pregatirea suprafetei si aplicarea straturilor de vopsea.
Pregatirea suprafetelor de lucru pentru inspectii.
Controlul si depistarea defectelor de vopsire,pregatirea suprafetelor de lucru in vederea asigurarii conditiilor adecvate.
Vopsitorul are capacitatea de a a identifica suprafetele,zonele ce trebuiesc retusate,pentru a alege metoda adecvata,eficienta de a actiona cu rapiditate pentru remedierea necesara.
Actioneaza cu precizie,indemanare si corectitudine la prepararea vopselei si la aplicarea acesteia pe suprafete sau diferite zone si folosirea materialelor corespunzator cerintelor.

CERINTE

VOPSITORI NAVALI – FRANTA

Numar de locuri : 20

Experienta : DA

Durata contractului de munca : minim 2 luni

Salariul : 8 euro/ora - 9 euro/h suplimentara

Timp de lucru : 8 ore/zi , 6 zile / saptamana

Ore suplimentare ; DA

Echipament de lucru : DA

Cazare: DA

Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul)

Masa: NU

Pauze de masa : DA

Limbi straine : cunoasterea limbi franceze constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si leasing de personal