URGENT - Tamplar Mobila

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT Tamplar - MONTATOR mobila - PLECARE URGENTA (mobilier lemn si melaminat)

DE PREFERAT PERSOANE CARE SUNT DEJA IN FRANTA SI CAUTA DE LUCRU SI AU EXPERIANTA (din cauza termenului foarte scurt; marti incepe misiunea)

- misiune initiala pentru 15-30 zile cu posibilitate de prelungire
- transport inclus dus-intors
- cazare asigurata

experienta minim 3 ani

Cv aici sau la email deco_cv@yahoo.com sau la fax 0348819280

CERINTE

realizarea pricarui tip de lucrari de tamplarie: montare bucatarii, usi, mobilier, placare pereti, decupare blaturi, etc.
- Manevrarea uneltelor si sculelor specifice: ferastrau, ferastrau circular, surubelnita electrica, scule de decupat si prelucrat lemnul, frezelor electrice, pendular, filetanta, bormasina, bormasina cu percutie etc…

BENEFICII OFERITE

MONTATOR mobila(bucatarii, paturi, receptii) intr-un hotel din regiunea Clermont Ferrand - Franta

- carte de munca ( legal)
-salariu + diurna

experienta minim 1-2 ani

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier