Tinichigiu-vopsitor auto

Workers Alliance Companions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• înlocuiri și reparații de ansamble și subansamble de caroserie;
• tinichigerie auto;
• vopsitorie auto;
• polish auto şi alte lucrări de cosmetică;

CERINTE

- disponibilitate de a lucra în străinătate pe termen lung;
- experiență relevantă pe un post similar;
- limba franceză sau limba italiană: nivel conversațional;
- vârsta maximă: 45 de ani.

BENEFICII OFERITE

Angajamente de lungă durată, cu o remunerație foarte bună pe toată durata anului calendaristic.

Workers Alliance Companions SRL, specializată în resurse umane, recrutează personal calificat din România în diferite domenii de activitate din Franța, în special în domeniul construcțiilor.

Pe lângă furnizarea și managementul forței de muncă, Workers Alliance Companions are ca scop general realizarea unei legături profesionale între România și Franța, asigurând un proces de recrutare bazat pe respectarea intereselor clienților și candidaților.

Serviciile oferite și contractele încheiate cu firma noastră sunt în conformitate cu legislația europeană în vigoare, aplicată în toate țările din Uniunea Europeană.

Candidații beneficiază de tot sprijinul nostru pentru integrarea în sistemul social francez și sunt consiliați pe parcursul întregului proces de recrutare.