Tinichigiu auto (cunostinte de pregatire)

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme;
• Executarea lucrarilor de sudura;
• Inlocuirea reperelor demontabile;
• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
• Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

CERINTE

• Experienta minim 7 ani in domeniu;
• Cunostiinte de tinichigerie, si pregatire
• Avantaj permis de conducere categoria B;
• Avantaj limba franceza,nivel conversational;
• Detinerea unei diplome de calificare in domeniu;
• Abilitati de lucru in echipa si autonom;
• Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

BENEFICII OFERITE

CHAPLIN SOLUTIONS S.R.L. angajeaza Tinichigiu auto, in Franta,cu detasare.

• NU PERCEPEM COMISION;
• Cazare si transport asigurate de angajator;
• Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
• Salariu atractiv si beneficii multiple,pana la 3000 Euro
• Plecarile sunt imediate.

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta