TINICHIGIU ACOPERISURI

ildustria servicii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montajul acoperisurilor tip tigla metalica, a panourilor solare, a sistemelor de drenaj pentru apa pluviala .
Angajatii trebuie sa respecte intocmai indicatiile de montaj date de societatea utilizatoare asigurandu-se in acest fel de calitatea lucrarilor executate .
Securizarea zonei de interventie, montare acoperis din tigla, placi fibrociment ondulate, placi sandwich sau tabla ondulata, montare jgheaburi si accesorii coprespunzatoare

CERINTE

Seriozitate, sociabil, flexibilitate, spirit de lucru in echipa,
Foarte important: este interzis consumul de alcool.
Candidatul trebuie sa aiba experienta in citirea planurilor,
Sa nu aiba rau de inaltime, sa stie sa monteze orice tip de tigla.
Sa stie sa monteze sisteme pluviale,
Apt pentru lucrul la inaltime, cunoscator al tehnicilor de montaj a tiglei metalice.
Trasare, masurare, montarea leaturilor, montarea tiglei drepte, tiglei ceramice, a placilor de ardezie;
Capabil sa realizeze lucrari de etanseitate/izolatii la cald si la rece

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si leasing de personal