Tehnicieni Cablaj Electric - Aviatie

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, o companie multinationala de inginerie, Tehnicieni Cablaj Electric - Aviatie.

Locatia: Toulouse, Franta
Durata:4 luni
Proiect: Airbus A380 – cablaj electric

- asamblarea elementelor mecanice si electrice din interiorul avioanelor
- instalarea cablajelor electrice in structura avionului
- urmarirea traseelor de cablaje electrice

CERINTE

- experienta in domeniu aeronautic sau auto
- experienta pe partea de cablaj electric (indispensabil)
- cunoasterea lb. Engleze la un nivel mediu (indispensabil)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial
- cazare asigurata;
- transport local asigurat

Pentru detalii si CV ne puteti contacta si la adresa contact@ocprodgroup.com

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.