Tôlier/Tinichigiu naval

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Franta suntem in cautare de tôlier/indoitor tabla care sa lucreze pe un santier naval din Saint Nazaire. Se va lucra la constructia navei atat in interior cat si in exterior.

Responsabilitati:
-executarea lucrarilor dupa planul tehnic;
-prelucrarea, fixarea si repararea partilor din foi de tabla si produse din foi din otel otel carbon si inoxidabil cu grosime intre 2mm - 25mm;
-folosirea aparatului autogen, pentru taiere;
-indoirea tablei, gaurirea, ansamblarea, rasucirea si ssudarea cu alte parti componente intr-un ansamblu;
-lucrul cu foarfeci si cutite speciale pentru tabla, pile, ciocane, aparate de sudura, masini de dat forme, unelte de gaurit si alte unelte manuale.

CERINTE

-cunoasterea limbii franceza la nivel conversational constituie avantaj;
-experienta recenta de 5 ani pe o pozitie similara pe santier naval;
-abilitatea de a interpreta desen tehnic;
-experienta de lucru cu podul rulant si nacela;
-calificare/diploma in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- cazarea si transportul sunt asigurate si platite de catre angajator;
- angajarea se face in Romania.

Nu percepem taxe si comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.