Sudori TIG- Franta

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Franta infiintata in 1980 cu domeniul de activitate in tinichigerie industriala recrutam sudori TIG. Compania produce acoperisuri de lift si borne/terminale din tabla folosite in diferite scopuri ( ex: pentru incasarea taxei de parcare, pentru plata cu cardul). Printre clientii importanti putem aminti companii precum: Xerox, Mc Donalds, etc. Se lucreaza cu tabla subtire de 0.1-0.5 mm.

Responsabilitati:
- Se sudeaza tabla subtire de 0.1-0.5 mm din otel si inox cu procedeul TIG;
- Se va suda in pozitiile PA si PB;
- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan;
- Candidatii trebuie sa stie partea de finisare si slefuire a tablei fine din otel si inox;
- Sa utilizeze unelete manuale si aparate semi-automate;
- Controlul conformitatii sudurii si asamblarii

CERINTE

- Cunostinte de limba franceza la nivel conversational;
- Calificare de sudor;
- Experienta recenta de minim 3 ani in domeniu;
- Experienta obligatorie in productie/ fabrici;
- Cunoasterea sudurii TIG ;
- Precizie si finete in munca ( se lucreazacu tabla subtire de 0.1- 0.5 mm);
- Disponibilitate la ture de noapte;

BENEFICII OFERITE

- Venit total net: 1700 – 1800 euro/luna;
- Durata contractului:3 luni ( cu posibilitate de prelungire);
- Transportul si cazarea: asigurate;

NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.