Sef Echipa Electricieni

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Munca se va desfasura intr-un singur loc: un bloc in reparatie, refacut dupa noile norme de mediu.

Salar: 1600-1700 eur / luna

Sarcini:
Urmareste si conduce lucrarile dupa plan
Racordare de instalatii electrice (prize, etc)
Montare cabluri electrice
Citeste planurile de lucru
Conduce echipa de electricieni

CERINTE

Experienta: Electrician / sef de echipa sau santier – 10 ani

Se cauta o persoana experimentata serioasa si responsabila. Angajatorul cauta o persoana pe care sa se poata baza si pe experienta lui.

Franceza : mediu –avansat, sa poata vorbi franceza pentru a se descurca cu dirigintele de santier

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Cazare,transport platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.