ROMA2S France cauta SEF DE SANTIER și ȘEF DE ECHIPA (Franța - santier naval militar Lorient)

ROMA2S

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea și gestionarea eficientă a resurselor puse la dispoziție de către companie, umane și materiale;
- desfașurarea activității alături de membrii echipei în vederea ducerii la îndeplinire a proiectului la termen și în condițiile de calitate solicitate;

CERINTE

- experiență de lucru în domeniul naval;
- cunoștințe de interpretare plan (obligatoriu);
- autonom;
- persoană serioasă/ implicată și responsabilă ;
- abilități excelente de comunicare ;
- executarea lucrărilor în intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse și a altor standarde în vigoare ;
- cunoașterea limbii franceze la nivel conversațional OBLIGATORIU ;
- deținerea permisului de conducere B constituie un avantaj ;

BENEFICII OFERITE

- Contract francez pe perioada nedeterminata;
- Asigurare medicală franceză;
- Cazare utilată complet;
- Transport local cu mașină de serviciu;
- Transport internațional din Romania până în Franta;
- 45 ore pe saptamana ;
- Salariu minim garantat pentru Șef de șantier 3200 €, în funcție de competență;
- Salariu minim garantat pentru Șef de echipă 3000 €, în funcție de competență;
- Prima zi de munca 24/04/2023, plecare din România 21/04/2023.

ROMA2S este o companie specializată în construcții metalice, cazane, confecții metalice, conducte, transportoare și toate tipurile de structuri elaborate și complexe.
Lucrăm pentru Franța, România, Germania dar și pentru Europa, Asia și Orientul Mijlociu. Facem, de asemenea, asamblare, sudare, electricitate, conducte, asamblare centrale electrice pe biomasă și tot mai mult pentru energie regenerabilă.