ROMA2S France cauta 10 Tubulatori și un șef de echipă (Franța – Naval, Saint Nazaire)

ROMA2S

Job expirat

RESPONSABILITATI

TUBULATORI
Sarcini :
- prelucrarea ţevilor şi amenajarea cu instalaţii de tubulatură aferente diferitelor maşini şi agregate sau necesare circulaţiei fluidelor.
- răspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are în custodie ;

CERINTE

- cunoștințe despre direcțiile de flux ;
- asamblarea și înlocuirea diferitelor tipuri de flanșe, valve, pompe și garnituri ;
- experiență în prefarbricare și instalare de conducte / țevi ;
- stăpânirea noțiunilor de izometrie;
- calcularea și măsurarea dimensiunile țevilor ;
- deținerea permisului de conducere B constituie un avantaj ;
- cunoașterea limbii franceze la nivel conversațional, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

 Contract de muncă francez pe perioadă nedeterminată, salariu net lunar intre 2450 euro și 2850 euro, respectiv de la 3000 euro pentru șef echipă ;
 Asigurare de sănătate – card Vitale;
 Cazarea și transportul asigurate de companie, atât România – Franța, cât și în Franța de la cazare la locul de muncă ;
 Posibilitatea de a lucra ulterior și în cadrul altor proiecte, colaborare pe termen lung, în funcție de performanțe;

ROMA2S este o companie specializată în construcții metalice, cazane, confecții metalice, conducte, transportoare și toate tipurile de structuri elaborate și complexe.
Lucrăm pentru Franța, România, Germania dar și pentru Europa, Asia și Orientul Mijlociu. Facem, de asemenea, asamblare, sudare, electricitate, conducte, asamblare centrale electrice pe biomasă și tot mai mult pentru energie regenerabilă.