RIGIPSARI FRANTA

KREVIN MANAGEMENT&CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Montaj de pereti despartitori de rigips, tavane casetate, pe structuri metalice.
-Montaj de rigips si cadru metalic, izolant;
-Montaj de pereţi despărţitori şi dubluri pe cadru, dubluri lipite, tavane de rigips, izolatii.

CERINTE

-Experienta in domeniu amenajarilor interioare in tara si strainatate de minim 3 ani;
-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU;
-Cunostinte de citire de planuri tehnice;
-Permis de conducere categoria B;
-Disponibilitate de a pleca cu masina personala in Franta;
-Echipament de munca: salopeta, bocanci, casca.

BENEFICII OFERITE

-Salarizare atractiva 1500-1600 euro/ luna net;
-Transportul (decontarea cheltuielilor de transport pana in Franta), cazarea si masa (pranz) sunt asigurate.

DESCRIEREA FIRMEI

KREVIN - Agentie de Recrutare

KREVIN - Partenerul tau cu experienta in managementul resurselor umane, recrutare de personal calificat, pentru companiile din Romania si strainatate, vine in sprijinul clientilor si candidatilor prin intermediul agentiilor din teritoriu. Consultantii nostri sunt competenti, responsabili si foarte implicati in proiectele in care se angajeaza. Niciun proiect nu este incheiat pana nu a fost indeplinit corespunzator cerintelor clientului.
Oferim servicii de Recrutare, Selectie si Leasing de personal. Va punem la dispozitie echipe de specialisti cu experienta indelungata in domeniul lor de activitate. Agentia noastra de recrutare isi desfasoara activitatea in Romania, Franta, Italia, Spania, Germania, Belgia, Anglia. Apeland la noi, aveti garantia unor servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastra, avand ca scop final indeplinirea cerintelor clientilor nostri. Serviciile noastre se bazeaza pe o infrastructura IT moderna, cerintele angajatorului si cele ale candidatului fiind respectate in totalitate.