Recrutam tamplari pentru Franta

Vitam World Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea lucrarilor de tamplarie: montare usi, mobilier, placare pereti si alte cerinte conform fisei postului, la sediul clientilor din Franta.
- Utilizarea si manevrarea cu usurinta si profesionalism a uneltelor de tamplarie: ferastrau, ferastrau circular, a masinilor de decupat si prelucrat lemnul, frezelor electrice etc…
- Realizarea lucrarilor se va face individual nu in echipa.

CERINTE

- Diploma de absolivire a scolii profesionale, certificate de absolivire a unor cursuri de perfectionare etc…
- Experienta relevanta in domeniu
- Nu sunt necesare cunostinte de limba franceza

Competente :

Atentie !
Candidatii selectati vor fi supusi unui test in Franta, cheltuielile de deplasare fiind suportate de acestia din urma.
Realizarea lucrarilor se va face individual, nu in echipa.
In cazul in care nu detineti experienta si calificarile necesare va rugam sa nu aplicati.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1400 euro net/luna.
Cazare asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca