RADIOLOG SPITAL DIN ESTUL FRANTEI

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

CABINETUL NOSTRU, SPECIALIZAT IN SELECTIA SI PLASAREA MEDICILOR ROMANI IN SPITALE DIN FRANTA, DISPUNE DE UN POST DE MEDIC RADIOLOG PENTRU UN SPITAL DE 1200 DE PATURI, DIN ESTUL FRANTEI.

Medicul va avea misiuni de specialitate in Servicul de Radiologie: in principal radiologie conventionala, ecografie, CT.
Salariul conform grilei franceze: 4000 € net/luna pentru un PRATICIEN CONTRACTUEL
Garzi platite suplimentar, repartizate in functie de necesitatile serviciului

Mai multi medici români lucreaza in spital, inclusiv medici radiologi.
Localitatea are 50000 de locuitori si este legata prin cai ferate si rutiere de orase importante din Franta.

CERINTE

Diploma de specialitate
Certificate de conformitate
Nivel B1 de limba franceza.

BENEFICII OFERITE

SE CERE :
Competente in ecografie cardiaca si echodoppler de vase si artere
Experienta in reanimare
Autonomie, spirit de echipa si disponibilitate
Certificat de conformitate

POSTUL DE CARDIOLOG:

Praticien contractuel, salariu brut anual 52 000€
Prime si avantaje sociale : 1200€ /luna in medie pentru astreintes si deplasari
Se lucreaza o simbata/odata la 3 saptamini

Va intereseaza acest post ? Ne puteti contacta la adresa de mail : contact@medjob-consulting.com. Va rugam sa ne trimiteti un cv complet. Un consultant va sta la dispozitie pentru a raspunde la intrebari.

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, RADIOTERAPIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, GINECOLOGIE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, PNEUMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, NEUROLOGIE, MEDICINA INTERNA, REUMATOLOGIE, NEFROLOGIE, MEDICINA DE FAMILIE, STOMATOLOGIE